Storno podmínky pro rezervace ovlivněné COVID-19

V této nejisté době, kdy bezpečnost a ochrana hostů a členů našeho týmu zůstává naší nejvyšší prioritou, jsme vytvořili výjimky ze storno podmínek, které se vztahují na rezervace od 16.března 2020.

 

Pro hosty s existujícími rezervacemi pro jakékoli budoucí datum příjezdu s předplacenými sazbami, včetně rezervací se 100% stornopoplatkem, povolíme změny termínu příjezdu, pokud bude změna provedena do 30. června 2020. Dále se na rezervace se 100% storno poplatkem vztahuje možnost využití kompenzace v hodnotě 100% ceny pobytu ve formě voucheru nebo dárkového poukazu. Tento voucher je validní minimálně 12 měsíců.

 

Upozorňujeme, že jakékoli změny stávajících rezervací budou podléhat dostupnosti a případným rozdílům v sazbách.

 

V případě nových rezervací, vytvořených mezi dnešním dnem a 30. červnem 2020 na budoucí datum do 31.srpna 2020, umožníme změnu nebo zrušení rezervace zdarma do 24 hodin před plánovaným datem příjezdu. U rezervací s předplacenými cenami,  nebo v případě zlevněných balíčkových nabídek pak host může stornovat rezervací zdarma 7 dní před příjezdem.

 

V případě, že si mezi dnešním dnem a 30. červnem 2020 rezervujete nové rezervace na jakékoli budoucí datum po 31.srpnu 2020, včetně rezervací s předplacenými cenami, umožníme změnu nebo zrušení rezervace zdarma do 24 hodin před plánovaným datem příjezdu nebo v případě zlevněných nabídek 7 dní před příjezdem.

 

Veškeré změny v rezervacích budou podléhat dostupnosti a případným rozdílům v sazbách.

 

Do změny v termínech rezervací může být zohledněno zvláštními omezeními událostí nebo dny, na které se vztahuje nejvyšší sezóna, tedy například termíny jako Nový rok, nebo Svátky Velikonoční.