Hledáte-li něco víc než jen běžné ubytování a chcete-li mít z ubytování opravdový požitek, pak je Hotel Alfons pro Vás ta správná volba. Unikátní spojení historického odkazu světoznámého českého malíře Alfonse Muchy a moderního designu hotelu s důrazem na maximální komfort hostů tvoří dokonalou souhru. Celkový dojem pak korunuje milý personál a široká škála doplňkových služeb. O nabídce služeb se dozvíte více níže na této webové stránce nebo na naší recepci. Našim klientům zajistíme all-inclusive servis od jejich příjezdu do Prahy až po odjezd, stačí se pouze informovat.

Našim hostům na pokoji zároveň nabízíme moderní a rychlou aplikaci. Naskenujte QR kód ve Vašem hotelovém pokoji a vybírejte z nabídky hotelových služeb rychle a jednoduše.

Recepce

Naše recepce je pro vás k dispozici denně i s nabídkou občerstvení a nápojů mezi 08:00 – 20:00. V nočních hodinách funguje hotelový helpdesk.

Individuální check-in

Příjezdy a odjezdy mimo otvírací dobu recepce nejsou problém. Nabízíme vám individuální check-in a check-out v kteroukoliv denní dobu.

Parking

Za příplatek vám nabízíme zabezpečená parkovací místa pro Váš vůz v blízkosti hotelu nebo přímo před hotelem. Rezervace parkování předem je výhodou.

Transfer

Přilétáte či odlétáte? Žádný problém, nabízíme vám transfer z/na letiště Ruzyně, nemusíte tak řešit starosti s dopravou.

Zahrada

Zahrada v dvorním traktu je vám plně k dispozici k odpočinku i grilování. Po dohodě vám můžeme zapůjčit grilovací vybavení.

Wellness

Vychutnejte si den do poslední kapky. Můžeme Vám zajistit luxusní relax v pivních lázních vzdálených pouze 20 metrů od hotelu.

Concierge

Doporučení historických památek, akcí, eventů, restaurací, přes objednání a doručení květin, objednání odvozu, rezervace večeře, divadla, koncertu apod.

Praní a žehlení

Se službou praní a žehlení oděvů máte jistotu, že na výlet nebo na obchodní jednání vyrazíte bez jediné skvrny.

Kopírování a faxování

Služby faxování a kopírování tiskovin na recepci

Brunch

Brunch – restaurace (11:30 – 17:00) – nabídka lehkých a čerstvých pokrmů, kávy a dezertů

Úschovna zavazadel

Nabízíme vám službu úschovy vašich zavazadel

Placení

Platit u nás můžete v CZK i EUR, a samozřejmě hotově i kreditními kartami.

Všechny pokoje jsou vybaveny tak, aby vám zajistili maximální pohodlí po dobu vašeho pobytu, a to i za použití moderních technologií – samozřejmostí v každém pokoji je klimatizace, vysokorychlostní internet či smart TV s přístupným USB portem a možností připojení vlastních mediálních zařízení či paměťových médií.

Smart TV

s připojením k internetu, USB a HDMI

WiFi

vysokorychlostní bezdrátový internet

Klimatizace

ve vybraných pokojích

Trezor

pro vaše cennosti v každém pokoji

Je libo drink či snack?

Minibar

Na každém pokoji najdete bohatě vybavený minibar obsahující nejen nápoje, ale i drobné občerstvení, pokud vás večer přepadne chuť na něco sladkého či slaného.

Kávovar na pokoji

Jste-li milovníci kávy, dozajista oceníte, že každý z našich pokojů má vlastní kvalitní Nespresso kávovar na kapsle. V rámci nabídky pokojového minibaru nabízíme 4 typy Nespresso kapslí včetně kávy bez kofeinu.

Snídaně

Snídaně jsou u nás podávány formou bohatého bufetu, ve kterém Vám nabízíme teplé, studené, sladké, či slané. Specialitou naší nabídky jsou i tradiční české pokrmy.

Nevyhovuje vám nabídka občerstvení na pokoji? Nevyhovuje Vám nabídka pokrmů v rámci room service? Zastavte se v hotelové restauraci, kde Vám mezi 12:00 a 17:00 hodinou nabízíme nabídku pokrmů a la carte.

Máte zájem o zajištění luxusních zážitku a relaxace typu Private Wellnes & Spa? Nebo chcete být v Praze mobilní, poznat její okolí a zapůjčit si osobní vůz? Nebo snad posedět na soukromé terase hotelu a udělat si vlastní barbeque party? Nic z toho není problém, neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními.