Inspirován secesí a Alfonsem Muchou

Alfons Boutique hotel se nachází v centru Prahy, necelých 500 metrů od Václavského náměstí. Jeho centrální poloha v srdci Prahy Vám zaručuje, že všechny významné pražské zajímavosti jsou v krátké vzdálenosti od hotelu, převážně v dosahu pěší chůze. Samotná budova hotelu a apartmánů byla postavena koncem 19.století v klasicistním stylu s velmi zdobnými fasádními a interiérovými prvky.

Pokoje a apartmány jsou moderně a vkusně zařízené do stylu inspirovaného secesí a art nouveau se všemi nejmodernějšími prvky, které jsou v dnešní době v luxusních hotelových pokojích standardem. Z hlediska komfortu nabízí pokoje opravdové pohodlí i těm nejnáročnějším hostům. Každý host ocení kvalitní spánek na prvotřídních matracích s výběrem typu polštáře, moderní vybavenou koupelnu, romantické osvětlení pokoje, bohatě vybavený mini bar, vlastní kávovar, Smart televizi s připojením na internet či relaxační křesla, ve kterých si může vychutnat šálek čaje nebo kávy.

Vzhledem k charakteru historické budovy a centrálnímu schodišti nedoporučujeme pobyt osobách na invalidním vozíku.

Menší kapacita hotelu nám umožňuje přistupovat ke každému hostovi individuálně. Vysoký standard poskytovaných služeb a flexibilita řešení jakýchkoliv žádostí je pouze přidanou hodnotou.